İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI VİP YOLCU TRANSFER

FMS Turizm ekibi Sabiha Gökçen Havalimanı vip yolcu transfer hizmetlerinde “dakik”, “nazik”, “temiz görünümlü”, “bilgili”, “iyi lisan bilen” hostes ve sürücülere sahiptir.

FMS Turizm İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Vip Transferlerini yurt içi olduğu gibi çoğunlukla yurt dışı yolcular için gerçekleştirmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı giriş, çıkış ve park yerleri konusunda deneyime sahiptir. Özellikle CIP terminali ve standart hatlar terminallerinin tüm iç mekanlarına hakimdir. Türkiye’ nin her noktasına vip yolcu transferleri Türk Misafirperverliğine yakışır şekilde yapılmaktadır. Sabiha Gökçen havalimanı vip transferi, özel lüks vip araç kiralama ve havaalanı karşılama hizmetleri iş adamları, onların aileleri, vip turistler, turist kafileleri, kongre misafirleri, diplomatlar, vb. için titizlikle yapılmaktadır.

FMS Turizm araçları son model ve yeni olup ihtiyaca göre araç marka ve tipi talepleri kabul ediimektedir. Ayrıca, misafirlerimizin yolculuk sigortaları yapılmaktadır. Onların güvenliği üst düzeyde tutulup yolcu güvenlik ön planda tutulmaktadır. FMS Turizm her çeşit, sayı, model ve tip lüks aracı iş ortağı olduğu ve piyasada bilinen araç kiralama filo şirketlerinden temin etmektedir.